14/21 czyli dwa idealne tygodnie za mną.

Minął już drugi tydzień, podczas którego starałam się wykonywać moje wszystkie zadania. Dodatkowo nadałam im pewną kolejność aby weszły mi w rutynę.

Najpierw chciałam zaraz po przebudzeniu ubrać się i iść na spacer z psem, ale właściwie ani ja ani pies nie mamy na to ochoty, ze względu na naszą naszą poranną tajemnicę Dlatego ustaliłam, że pierwszym zadaniem rano będzie zajmowanie się blogiem. I tu mogę się pochwalić że zadanie zostało spełnione codziennie.

Ogólnie zauważyłam, że te zadania które są rutyną poranną wychodzą mi najlepiej i nie mam problemów z ich wykonaniem. Większym problemem są te, które miałam robić po południu. Ponieważ wracam do domu o różnych porach. Nad tym muszę jeszcze popracować.

Starałam się też już w tym tygodniu nie używać tabelki- żeby samemu pamiętać o tym co jest do zrobienia. Ale chyba nie jest to do końca dobre. Odznaczanie w tabelce zrobionych rzeczy jest dla mnie przyjemnością, więc zostaje.

Małe zmiany w zadaniach: wyrzuciłam zadanie “piję tylko jedną kawę dziennie” bo właściwie nie czułam, że ono mi coś daje.

W tym tygodniu muszę przede wszystkim przyłożyć się do zadań, których jeszcze ANI RAZU nie wykonałam.

Trzymajcie kciuki!

Advertisements

One thought on “14/21 czyli dwa idealne tygodnie za mną.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s